Каталог статей

Головна » Статті » Тури із Києва » Тури із Києва

Винний тур Молдовою.

"Винний тур Молдовою” Київ — Умань (парк Софіївка) — Кишинів — Крікова (винні погреби) — Старий Орхей — Ціпова — Сахарна — Сорока — Тульчин — Вінниця — Київ.

3 доби. Виїзд о 7.00 першої доби, повернення — о 19.00 третьої доби. Ночівлі у комфортабельних готелях. Дворазове харчування.

Молдова  невеличка, але багата на природні об'єкти, країна. Відома вона насамперед своїми скельними монастирями та винними погребами. Ціпова та Сахарна — скельні монастирі, що знаходяться у високому каньйоні Дністра. Старий Орхей відомий на всю туристичну Європу, оскільки в багатьох туристичних виданнях потрапляє в десятку найкрасивіших релігійних об"єктів континенту. Оскільки тур винний, то обов"язково мусять бути погреби. Для цього ми заїдемо у Крікову. В Кріковій винні погреби одні із найбільших у світі, їхній кілометраж понад 100 кілометрів підземелля, якими курсують туристичні автівки. Існують навіть легенди, що через ці винні підземелля можна доїхати із Крікової до Кишинева. В Сороках ми побачимо найбільшу в Молдові фортецю. Побачимо ми й українські об"єкти: парк "Софіївка" в Умані, палац Потоцьких в Тульчині та музей та усипальницю Пирогова у Вінниці. Маршрут насичений та різноманітний.


   

Категорія: Тури із Києва | Додав: Максим (2012-03-12)
Переглядів: 1155 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 1
1 anida  
цікава пропозиція......ви ще організовуєте поїздки?

Ім`я *:
Email *:
Код *: